Z kalendarium RPO

Pieniądze z RPO dla Myśliborza i Barlinka

Zdaniem wicemarszałka Witolda Jabłońskiego to jedne z najistotniejszych projektów z zakresu edukacji i sportu, które będą realizowane w południowej części naszego regionu. – Współpraca z myśliborskimi samorządami układa się bardzo dobrze. Wspólnie realizowane projekty, takie jak Orlik 2012 czy wsparcie utworzenia Akademii Sztuki w Szczecinie, przynoszą widoczne efekty – zaznaczył wicemarszałek podczas uroczystego podpisania umów, które odbyło się 22 lutego 2010 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Myśliborzu. Wsparcie z funduszy europejskich otrzymały projekty:

1. „Przebudowa boiska piłkarskiego wraz z zapleczem techniczno-socjalnym przy ul. Sportowej w Barlinku” o wartości 6 801 154,61 PLN. Kwota dofinansowania: 2 037 897,67 PLN.

2. „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Myśliborskim poprzez wyposażenie sal do praktycznej nauki zawodu w ZSP nr 1 w Barlinku, ZSP nr 2 w Barlinku i ZSP nr 3 w Myśliborzu” o wartości 1 238 226,31 PLN. Kwota dofinansowania: 617 771,15 PLN.

Galeria

Powiązane projekty

Przebudowa boiska piłkarskiego wraz z zapleczem techniczno - socjalnym przy ul. Sportowej w Barlinku

Gmina Barlinek

Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Myśliborskim poprzez wyposażenie sal do praktycznej nauki zawodu w ZSP nr 1 w Barlinku, ZSP nr 2 w Barlinku i ZSP nr 3 w Myśliborzu

Powiat Myśliborski